SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Required fields are followed by*

-+

-+

Przepyszne śniadania
Na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2
Wygodne i komfortowe łóżka
Recepcja czynna 6-22
Płatności kartą i gotówką
Różnorodne Sale Konferencyjne

Nowoczesne Sale Konferencyjne

Wykwintna Restauracja

Bar hotelowy

Wyjątkowe doznania kulinarne

Styl i elegancja

Przepyszne desery

Hotel Boginia

Nowo powstały kompleks hotelowy. Położony w miejscowości Boginia na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Obiekt oddany do użytku w 2023 r. Znajdujemy się przy skrzyżowaniu autostrady A1 i A2- (6 km od zjazdu z autostrady A1, 8 km od zjazdu z autostrady A2). Na terenie hotelu znajduje się duży, bezpłatny parking.

Przybywając do nas jesteście Państwo w samym sercu województwa Łódzkiego. Dzięki położeniu na wzgórzu łączymy naturę z pięknym widokiem. Z okien naszego hotelu obejrzycie Państwo przepiękny, szczególnie atrakcyjny tuż po zachodzie słońca widok na okoliczne lasy.

Hotel który tworzą ludzie z pasją!

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla całych rodzin, jak i firm potrzebujących profesjonalnej i dobrze wyposażonej przestrzeni z zapleczem technicznym. Cechą wyróżniającą nasz obiekt jest doskonała lokalizacja, pozwalająca na pełen odpoczynek na łonie natury.

Hotel biznesowy gwarancją udanego spotkania.

Chcąc zorganizować konferencje, szkolenia lub innego rodzaju wydarzenia biznesowe, zdecydowanie najlepszym wyborem będzie nowoczesny hotel. Zapewniamy pełne zaplecze techniczne, pozwalając na zorganizowanie praktycznie każdego wydarzenia.

to-topto-top